Bilişim Elçilerini Destekleyen Firmalalar

E-Teknoloji

2003 yılından beri kurumları internete taşıyoruz.  Website, e-Ticaret Sitesi, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi ve İş Süreçlerinin İnternete Taşınmasında Müşterilerimize “Yol Arkadaşlığı” yapıyoruz.

Bilişim Atölyeleri ( http://www.bilisimatolyeleri.com/ )

1986 yılından beri Türkiye’ de Bilişimin, iş ve gündelik yaşantımızda etkin kullanılmasına yönelik eğitim, ürün,hizmet, yayın gibi çalışmalar yürüten kişi ve kurumlardan oluşan topluluktur.
Bilişim, İnternet, Mobil ve Görsel Teknolojileri, iş ve güncel yaşamda kullanan eğitim becerisi olan kişilerden oluşan bir kadroyla iş dünyasını ‘BİLİŞİM’ e taşıyoruz.
Müşterilerimizin teknolojiyi temel seviyeden, uzmanlık düzeyine kadar kullanmalarını sağlayacak organizasyonlar düzenliyoruz.
Müşterilerimize; Bilişim, İnternet ve Mobil Uygulamalar geliştiriyoruz.
Bilişim Atölyeleri; üretiyor, bilgilendiriyor, eğitiyor ve üretmenize yardımcı oluyor.

İstanbul Academy ( http://istanbulacademy.com/ )

İstanbul Academy, Global iş dünyası çalışanlarına ve öğrencilerin iş dünyasına adaptasyonlarına yönelik, seminer, eğitim, çalıştay, konferanslar düzenlemektedir.

BLM Bilişim ( http://blmbilisim.com/ )

1986 yılından beri kurumlara kısa-orta-uzun dönem bilişim stratejileri oluşturulmasında ve iş süreçlerinde teknoloji ve yazılımın etkin kullanılmasında yol arkadaşlığı yapıyoruz.

Bilişim veya Bilişime Dayalı Strateji Geliştirme, Kuruma Özel Yazılım Geliştirme ve Kuruma Uygun Yazılımın Temin Edilmesi, Yazılım Süreçlerinin İyileştirilmesi, Bilişim ve Bilgi Güvenliği Politikalarının Geliştirilmesi, Güvenlik Testlerinin Yapılması…

Ide Bilişim ( http://www.idebd.com.tr/ )

Bilgi teknolojileri sektöründe yazılım ve danışmanlık konusunda hizmet vermek üzere, deneyimli yazılımcılar tarafından 29.02.1996 tarihinde kurulmuştur. İnsan kaynağımızın uzun yıllar edindiği deneyim , firmamızın yeni projelerinde rehber olmuş ve doğru projeler üretmemizi sağlamaktadır. Hızla gelişen iş dünyasında değişen gereksinimlerini karşılayacak firmalara özel, optimum çözümler sunmak ve fırsatlar yaratmak amacındayız. Satış, dağıtım, üretim, ilaç, otomotiv, finans sektörlerinde yazılım ve danışmanlığın yanısıra 2001 den beri lojistik sektöründe yaptığımız projelerle gelişen sektörlerde uzmanlığımızı arttırıyoruz.

Tamirji ( http://www.tamirji.com/ )

1999 yılında kurulan Dedeoğlu Bilgi İşlem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi genç ve deneyimli ekibiyle bilgisayar, bilgisayar yan ürünleri ve teknik servis hizmetleri ile alanında İZMİR’ in lider bilişim firmaları arasındadır.