Bilişim Elçileri olarak Uluslararası Engelsiz Bilişim Kongresini destekliyoruz.

21-23 Eylül 2016 – Manisa
“Uluslararası Engelsiz Bilişim 2016 Kongresi”, 21-23 Eylül 2016 tarihlerinde, Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu organizasyonuyla ve Celal Bayar Üniversitesi ev sahipliğiyle Manisa’da düzenlenecektir. Kongre sekretaryası Celal Bayar Üniversitesi (Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu Sekretaryası) tarafından yürütülecektir.
Kongreye, Türkiye genelinden ve yurt dışından, üniversitelerin engelli birimleri ve bilişim alanında çalışan akademisyenler, uzmanlar, sivil toplum örgütleri, kamu kurumları ve bilişim firmalarından yoğun katılım beklenmektedir.
Kongre; kurumların, akademisyenlerin, araştırmacıların yapmış oldukları çalışmaları ve tecrübeleri birbirleriyle paylaşmaları, bu alanda faaliyet gösteren firmaların teknoloji ve hizmetlerini hedef kitlelerine ulaştırmaları, mevcut durumun ve sorunların tartışılması ve engellilere yönelik bilişim hizmetleri alanında ortak bir eylem planının ortaya çıkabilmesi bakımından büyük öneme sahiptir.
Sizlerin de katkılarıyla etkinliğimiz daha geniş bir kitleye ulaşabilecek ve amaçlarını gerçekleştirebilecektir. Umarız “Uluslararası Engelsiz Bilişim 2016 Kongresi” ile bu yönde önemli bir adım atılabilecektir.
cropped-banner-1

Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu
Neden Katılmalıyım?
Yurtiçi – Yurtdışı Uzman Konuşmacılar
Farklı engelli Gurupları ve Farklı Konularıyla Engelliler ve Bilişim Oturumları
Akademik Bildiriler
Web Erişilebilirliği ve Kullanılabilirliği Atölyesi
Engelsiz Sinema Gösterimi
Engelsiz Bilişim Ödülleri 2016 Ödül Töreni
Stantlarda Yeni Teknoloji ve Hizmetleri Tanıma Şansı

SPONSORLUKLAR VERİLECEKTİR
Kongrenin amacına uygun bir şekilde gerçekleşmesi ve engellilere yönelik bilişim teknoloji ve hizmetlerinin gelişmesine katkı sağlaması için sizlerden sponsor olarak destek olabilirsiniz. Sponsorluk ve tanıtım dosyası için bizimle irtibata geçiniz.
Ana Sponsorluk – Kurumsal Sponsorluk – Ulaşım Sponsorluğu
Etkinlik Sponsorluğu – Medya Sponsorluğu –
Promosyon Malzeme / Çanta / Plaket Sponsorluğu
Sempozyum Sonuç Kitabı Sponsorluğu